Dievo Gailestingumo Institutas
main

Mes esame pasauliečių moterų pašvęsto gyvenimo institutas, veikiantis Lenkijoje, JAV, Italijoje ir Ukrainoje.

Mes bendruomeninio gyvenimo neturime. Bandome keisti pasaulį iš vidaus per maldą, darbą ir liudijimą. Visas moteris, kurios jaučia pašaukimą pašvęstam gyvenimui, bet tuo pačiu metu norinčias gyventi ir dirbti sekuliariame pasaulyje, išlaikant glaudų ryšį su savo šeimomis, kviečiame susipažinti su mūsų gyvenimo būdu.

Naujienos

Gailestingumo Jubiliejus 2016

rok_2016


Šie metai yra daugybės malonių mums metas ir proga įgyvendinti savo misiją dar gilesniu būdu.

Turėtume paklausti savęs, kaip efektyviai panaudoti šį laiką. Mes rekomenduojame kiekvienai perskaityti popiežiaus Pranciškaus bulę "Dievo vardas - Gailestingumas".

Popiežius Pranciškus kviečia mus liudyti savo tikėjimą. Skyriuje "Gyvename Gailestingumo metais" jis sako: "Priimdami atstumtąjį, kurio kūnas žaizdotas, ir nusidėjėlį sužeista siela, mes pabrėžiame savo krikščionišką pasitikėjimą, tad visada prisiminkime Šv. Kryžiaus Jono žodžius, kad savo gyvenimo pabaigoje mes būsime teisiami pagal tai, kiek mylėjome".

Savo bulėje dėl Gailestingumo ypatingojo jubiliejaus paskelbimo (Misericordiae Vultus) popiežius ypatingai pabrėžia, kad krikščionys skelbtų savo tikėjimą su didžiu entuziazmu ir įsitikinimu. Jis priduria: "kaip aš norėčiau, kad ateinantys metai būtų panardinti Dievo gailestingume, kad mes galėtume aplankyti kiekvieną vyrą ir moterį, atnešdami jiems Dievo gerumą ir švelnumą."

image 3


Vienoje iš savo homilijų popiežius Pranciškus pasakė: "Jėzaus žinia yra gailestingumas. Aš tai sakau su nuolankumu, kad tai yra pati stipriausia Viešpaties žinia."

Paskutiniaisiais metais Dievo gailestingumo žinia buvo skelbiama su didele jėga, tačiau vis dėlto daugybė žmonių, įskaitant krikščionis, labai mažai ją supranta. Popiežius Pranciškus aiškina, kad gailestingoji Jėzaus širdis niekada nepavargsta ir niekada nepasiduoda. Pakanka trupučio atgailos „plyšelio“, kad nusidėjėlis būtų apdovanotas atleidimu ir gailestingumu.

Ką tai reiškia mums, pašvęstiesiems pasauliečiams? Mes turime ieškoti tų "plyšelių" visur: kur dirbame ir gyvename. Turime klajoti žmogiškosios egzistencijos paribiuose, prieiti prie kitų žmonių su visu gerumu ir meile, kuri yra mūsų širdyse, su Dievo pagalba bei malone.


Susitikime Pasaulio jaunimo dienose Krokuvoje!

image 3

Galime susitikti Krokuvoje Popiežiaus Pranciškaus vizito metu nuo 2016 liepos 26 iki liepos 29 d.

Kaip ir kiekvienais metais, šventės metu bus įkurtas PAŠAUKIMŲ CENTRAS.

Dievo Gailestingumo Institutas bus ten taip pat.

Ieškokite mūsų pašvęsto gyvenimo institutų sekcijoje.

Mes džiaugsimės galėdamos pasidalinti savo patirtimi. Geriausia bendrauti asmeniškai, užduoti klausimus ir gauti atsakymus į rūpimus klausimus.