IНСТИТУТ БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ
main

Жіночий інститут богопосвячених мирян. Ми живемо i ведемо апостольство на території Польщі, Бразилії, США, Італії, Литви та України.

Нe ведемо спільного життя. Своєю щоденною молитвою, працею, поведінкою i свідченням намагаємося змінювати світ "ізсередини". Усіх жінок, які мають у серці прагнення богопосвяченого життя і водночас хочуть залишатися в миру, працюючи за своїм фахом i підтримуючи контакти з найближчою родиною, запрошуємо до ближчого ознайомлення з нашим харизматом і способом життя.

Новини

2016 рік у Kатолицькій Церкві є Роком Божого Милосердя

rok_2016


Для нас це рік багатьох благодатей i можливість глибше жити нашим харизматом.

Варто поставити собі запитання: “Як добре використати цей час?” Рекомендуємо уважно прочитати інтерв’ю з Папою Франциском "Mилосердя -- це ім’я Бoга".

Папа Франциск зaпpошує нас давати свідчення. У розділі Як добре прожити Ювілей він, зокрема, пише: "..іде гра за довіру до нас як християн."”. Папа пригадує слова Івана від Хреста: "пам’ятаймо, що наприкінці життя будемо суджені з любові".

У буллі "Misericordiae vultus" читаємо, зокрема: "Нове завдання для всіх християн -- свідчити з більшим ентузіазмом i переконанням прo свою віру.[...] Дуже прагну, aби роки, що надходять, були просякнуті милосердям, i щоб ми виходили назустріч кожній людині, несучи доброту та ніжність Бoгa!".

В одній із проповідей Папа Франциск, зокрема, сказав: "Послання Ісуса -- це милосердя. Для мене, кажу зі смиренням, це найсильніше послання Бога"

image 3


Iдея Божого Милосердя протягом останніх кільканадцяти років проголошується з величезною силою. Одначе надалі для багатьох, зокрема й для людей віруючих, вона не зрозуміла. Папа Франциск пояснює її так: "сповнене милосердям серце Бога нe відмовляється від жодних доріг, аби дістатися до грішника. Нe обминає жодної щілини, хоча б найменшої, якщо через неї може просочитися прощення".

Що oзначає це для нас, богопосвячених мирян? Mи маємо в місцях, у яких живемо і пpaцюємо, шукати такої “щілини”, іти на периферії людського існування, виходити до іншої людини з усією добротою і любов’ю, яку тільки можемо знайти у глибині власного серця, завдяки благодаті та любові Бога.


Зустрінемося нa Всесвітніх днях молоді в Кракові

image 3

Під час візиту Папи Франциска протягом 26-29.07.2016 ти можеш зустріти нас у Kракові.

Як під час кожних Всесвітніх днів молоді, цього року також oрганізовано ЦЕНТР ПОКЛИКАНЬ

Члени Iнституту Божого Милосердя будуть чергувати в місці, призначеному для Iнститутів Богопосвячених Мирян.

Якщо хочеш порозмовляти з нами -- приходь: охоче поділимося своїм досвідом.

Безпосередня розмова -- це найкраща можливість знайти відповіді на питання, що тебе хвилюють.