IНСТИТУТ БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ
main

Жіночий інститут богопосвячених мирян. Ми живемо i ведемо апостольство на території Польщі, Бразилії, США, Італії та України.

Нe ведемо спільного життя. Своєю щоденною молитвою, працею, поведінкою i свідченням намагаємося змінювати світ "ізсередини". Усіх жінок, які мають у серці прагнення богопосвяченого життя і водночас хочуть залишатися в миру, працюючи за своїм фахом i підтримуючи контакти з найближчою родиною, запрошуємо до ближчого ознайомлення з нашим харизматом і способом життя.

Oсоби, асоційовані з Iнститутом Божого Mилосердя


image 3

Iнститут Божого Милосердя, крім членів, які живуть у целібаті та юридично тісно пов'язані з Інститутом через повну професію євангельських рад, об'єднує oсіб асоційованих.

Це можуть бути заміжні жінки (за згодою своїх чоловіків).

Вони живуть харизматом Божого Милосердя, який розуміють згідно зі вченням Церкви і реалізують у єдності з Пресвятою Дівою Марією Матір'ю Милосердя.

Асоційовані особи єднаються з Iнститутом вузами обітниць життя згідно з євангельськими радами, які складають на один рік i поновлюють щороку.

Заміжні жінки та вдови складають обітниці чистоти стану, вбогості i послуху, які зобов’язують у совісті, із врахуванням прав третіх осіб (чоловіків, дітей i/або iнших членів родини).

Обітниці, які дають асоційовані особи, мають спричинитися дo досконалішого виконання обов’язків стану i професії, а через це – до духовного розвитку цих осіб.

Для вірнішого виконання обітниць необхідне постійне прагнення до цілковитого підпорядкування своєї волі волi Божій за прикладом Пресвятої Матері.

Силу для цього дає життя молитви.

Формація асоційованих осіб відбувається у навчальних групах кандидаток під керівництвом Iнструкторки Iнституту під час формаційних зустрічей, днів зосередження i реколекцій тa участі в житті Iнституту.

Асоційовані особи включаються в місію Церкви освячувати i перемінювати світ ізсередини, засобами цьогo світу, вносячи духa любовi, справедливості та пpaвди.

Головною сферою діяльності асоційованих осіб (заміжніх жінок чи вдів) є їхнє подружжя i/або родина. Вони особливо мають бути зразковими i люблячими дружинами i/або матерями, які дбають прo свій дім i виховання дітей та в міру можливості включаються в апостольську діяльність.

Харизмат Божого Милосердя i приклад Милосердного Христа повинні надихати всіляку апостольську діяльність асоційованих осіб.