IНСТИТУТ БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ
main

Жіночий інститут богопосвячених мирян. Ми живемо i ведемо апостольство на території Польщі, Бразилії, США, Італії та України.

Нe ведемо спільного життя. Своєю щоденною молитвою, працею, поведінкою i свідченням намагаємося змінювати світ "ізсередини". Усіх жінок, які мають у серці прагнення богопосвяченого життя і водночас хочуть залишатися в миру, працюючи за своїм фахом i підтримуючи контакти з найближчою родиною, запрошуємо до ближчого ознайомлення з нашим харизматом і способом життя.

Фoрмація в Інституті Божого Милосердя


image 3

Формація -- це безперервний процес особистісного дозрівання і уподібнювання до Ісуса Христа згідно з волею Отця під керуванням Святого Духа, щоб бути у світі знаком Його любові.

Формація повинна сягати глибин душі людини так, щоби вся її поведінка і дії, як у важливі моменти життя, так і в повсякденних умовах, виявляли її повну і радісну приналежність до Бога. В Інституті Божого Милосердя формація відбувається під керівництвом Інструкторки Інституту і Відповідальної за групу або ж особи, ними делегованої. Формація складається з 2 етапів.

  • ETAП 1
  • Перший етап триває два роки. Його мета -- розпізнати покликання до богопосвяченого життя в миру, поглибити особисті стосунки з Христом, підпорядкуватися керуванню Святого Духа і пізнати духовність Божого Милосердя. Кандидатці рекомендують поступово входити на дорогу євангельських рад і приєднуватися до спільноти Інституту.

    Період вступного випробування закінчується складанням перших річних шлюбів (чистоти, вбогості і послуху) під час щорічних реколекцій.

  • ETAП 2

  • Другий етап триває протягом шести років. Це період так званого тимчасового включення. Суть його полягає у підготовці до вічного включення. У даний період ці члени Інституту щороку поновлюють тимчасові шлюби. Основною метою формації стає поглиблення особистих стосунків з Милосердним Богом у Пресвятій Трійці, поглиблене розуміння духовності милосердя, сформування належних відносин зі світом і духа апостольства, практика євангельських рад та активна участь у житті Інституту. У цей період кандидатка до вічного включення зобов'язується розпочати і завершити вибраний нею вид релігійної освіти (наприклад, богословську освіту, студії духовності, студії релігійних знань).

    Цей період закінчується складанням вічних шлюбів.

  • Постійна формація

  • Від моменту складання вічних шлюбів кожна із членів Інституту стає відповідальною за власну постійну формацію. Вона триває до смерті, а її мета -- збереження вірності дарові, який отримала, постійне навернення і якомога досконаліше наслідування Христа через практику євангельських рад і вчинків милосердя.